Giriş Formu


Parolamı unuttum?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Makaleler

Türkiye’de Franchising Sistemi Ve Markalaşma
http://www.gaziantepmarka.com/images//ufradd.jpgFranchising sistemi, yatırımcıya, marka sahibinin yıllarca kurumsallaşmak için çalıştığı bilgi birikimini kullanarak bulunduğu bölgede fırsat eşitliği yaratarak, yatırımcının ciddi bir yatırım yapmada bilgi birikimini kullanarak bir iş sahibi olmasını sağlamaktır.
Devamını oku...
 
Patlayacak Markalar ve Kişisel Markalar
http://www.gaziantepmarka.com/images//gurkk.jpgBugünkü yazımda Patlayacak Markalar derken  olumlu anlamda ve olumsuz anlamda 2 alternatifli kullandım.

Devamını oku...
 
Her İşin Başı Marka
http://www.gaziantepmarka.com/images/cerenn.jpgBu başlık size biraz ironi gelebilir. Evet, haklısınız. Size önceliklerinizi hatırlatmak için böyle bir başlığa ihtiyaç duydum. Bu ay iki unsur üzerinde duracağım. “Tercih edilebilirlik” ve “Sürdürebilirlik”.

Devamını oku...
 

Patentle Kazanmak Kitabı Çıktı

 

 

Anket

Markayı Hangi Sektörlerde Tercihiniz Ediyorsunuz?
 

Flaş Haber

Gaünde Patent Ana Temalı Farkındalık Semineri Düzenlendi
Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) TargeT Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) tarafından patent ana temalı “Fikri-Sınai Mülkiyet Hakları Farkındalık Semineri” GAÜN akademisyenlerinde farkındalık oluşturmak ve Fikri-Sınai Mülkiyet Haklarının korunmak istendiği durumlarda TargeT Teknoloji Transfer Ofisi’nin sunduğu hizmetleri aktarmak amacıyla
Devamını oku...
 
Gaziantep'in markası emlakbuluyoruz.com
Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Teknoloji Geliştirme Bölgesi olan "Teknopark İş Merkezi"nde akademisyenler tarafından kurulan Paralel Yazılım firması, birçok önemli web projesine imza attı. Şirketin en önemli projesi ise emlak arayanlara büyük kolaylık sağlayan Gaziantep'in yerel emlak portalı "emlakbuluyoruz. com".
Devamını oku...
 
Gayrimenkul Yatırım & Geliştirme
http://www.gaziantepmarka.com/images//ghe.gifTürkiye’de son 10 yılda en hızlı büyüme gösteren sektör şüphesiz gayrimenkul sektörü…
Devamını oku...