Giriş Formu


Parolamı unuttum?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Makaleler

Türkiye’de Franchising Sistemi Ve Markalaşma
http://www.gaziantepmarka.com/images//ufradd.jpgFranchising sistemi, yatırımcıya, marka sahibinin yıllarca kurumsallaşmak için çalıştığı bilgi birikimini kullanarak bulunduğu bölgede fırsat eşitliği yaratarak, yatırımcının ciddi bir yatırım yapmada bilgi birikimini kullanarak bir iş sahibi olmasını sağlamaktır.
Devamını oku...
 
Patlayacak Markalar ve Kişisel Markalar
http://www.gaziantepmarka.com/images//gurkk.jpgBugünkü yazımda Patlayacak Markalar derken  olumlu anlamda ve olumsuz anlamda 2 alternatifli kullandım.

Devamını oku...
 
Her İşin Başı Marka
http://www.gaziantepmarka.com/images/cerenn.jpgBu başlık size biraz ironi gelebilir. Evet, haklısınız. Size önceliklerinizi hatırlatmak için böyle bir başlığa ihtiyaç duydum. Bu ay iki unsur üzerinde duracağım. “Tercih edilebilirlik” ve “Sürdürebilirlik”.

Devamını oku...
 

Marka davalarında hukukçulara ve marka sahiplerine önemli bir kaynak!

adres_kitap

Patentle Kazanmak Kitabı Çıktı

 

 

Anket

Markayı Hangi Sektörlerde Tercihiniz Ediyorsunuz?
 

Flaş Haber

Los Angeles'te Yeni Bir Ticaret Odası Kuruldu
Amerika'nın Güney Kaliforniya bölgesinde 40 kişiden fazla kurucu ile kar amacı gütmeyen yeni bir organizasyon kuruldu.
Devamını oku...
 
Gaziantep'e İki Tabiat Parkı

Orman ve Su işleri Bakanlığı, Şahinbey ve İslahiye ilçelerindeki iki ormanlık alanı tabiat parkı olarak tescilledi. Orman ve Su İşleri Bakanlığı 3. Bölge Müdürü İsrafil Erdoğan yaptığı yazılı açıklamada, Bakanlığın, Türkiye'nin doğal, kültürel ve rekreasyonel kaynak değerlerine sahip yörelerini, 2873 Sayılı Milli Parklar Kanunu'na göre, milli park, tabiat parkı, tabiatı koruma alanı ve tabiat anıtı olarak ayırıp koruma altına aldığını hatırlattı.


Devamını oku...
 
Gaziantep Sporda da Marka

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Gaziantep’e13 yılda 171 milyon lira kaynak aktarıldığını belirterek, “Gaziantep, spor ve gençlik alanlarında Türkiye’nin yükselen yıldızı olacak” dedi

Devamını oku...