Giriş Formu


Parolamı unuttum?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Makaleler

Türkiye’de Franchising Sistemi Ve Markalaşma
http://www.gaziantepmarka.com/images//ufradd.jpgFranchising sistemi, yatırımcıya, marka sahibinin yıllarca kurumsallaşmak için çalıştığı bilgi birikimini kullanarak bulunduğu bölgede fırsat eşitliği yaratarak, yatırımcının ciddi bir yatırım yapmada bilgi birikimini kullanarak bir iş sahibi olmasını sağlamaktır.
Devamını oku...
 
Patlayacak Markalar ve Kişisel Markalar
http://www.gaziantepmarka.com/images//gurkk.jpgBugünkü yazımda Patlayacak Markalar derken  olumlu anlamda ve olumsuz anlamda 2 alternatifli kullandım.

Devamını oku...
 
Her İşin Başı Marka
http://www.gaziantepmarka.com/images/cerenn.jpgBu başlık size biraz ironi gelebilir. Evet, haklısınız. Size önceliklerinizi hatırlatmak için böyle bir başlığa ihtiyaç duydum. Bu ay iki unsur üzerinde duracağım. “Tercih edilebilirlik” ve “Sürdürebilirlik”.

Devamını oku...
 

Patentle Kazanmak Kitabı Çıktı

 

 

Anket

Markayı Hangi Sektörlerde Tercihiniz Ediyorsunuz?
 

Flaş Haber

Güney İnovasyon Kapısı Açıldı!
Gaziantep Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Türkay Dereli, programın açılış konuşmasında; KOBİ’lerin rekabet edebilirliğini artırmak üzere, Avrupa Birliği tarafından desteklenen ve fonlanan COSME projesi hakkında bilgi verdi.

Devamını oku...
 
Gaziantep Kurutmalık Mevsimine Geçti
Gaziantep'te, geçmişte özellikle kışın tüketmek amacıyla hazırlanan biber, kabak ve patlıcan gibi sebzelerden oluşan kurutmalıklar, tezgahlardaki yerini aldı. Gaziantep Sebze Hali'nden günlük olarak alınan biber, patlıcan, salatalık ve kabaklar, mahalle aralarında ev kadınları ve genç kızlar tarafından tohumları temizlendikten sonra 50'şerli olarak iplere diziliyor.


Devamını oku...
 
En Çevreci Organize Sanayi Bölgesi
Ülkemizdeki sanayileşme faaliyetlerinin hızının artması ile birlikte planlı bir gelişimin sağlanması için organize sanayi bölgeleri kuruluyor. Bu kapsamda Türkiye'deki OSB'lerin en önemlileri ve en büyüklerinden olan Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi; sanayi üretimi ile birlikte su arıtmadan doğalgaza, kimyasal atıktan ağaçlandırma ve peyzaja kadar çevresel faktörleri ve dengeleri korumaya özen gösteriyor.


Devamını oku...