Giriş Formu


Parolamı unuttum?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Makaleler

Türkiye’de Franchising Sistemi Ve Markalaşma
http://www.gaziantepmarka.com/images//ufradd.jpgFranchising sistemi, yatırımcıya, marka sahibinin yıllarca kurumsallaşmak için çalıştığı bilgi birikimini kullanarak bulunduğu bölgede fırsat eşitliği yaratarak, yatırımcının ciddi bir yatırım yapmada bilgi birikimini kullanarak bir iş sahibi olmasını sağlamaktır.
Devamını oku...
 
Patlayacak Markalar ve Kişisel Markalar
http://www.gaziantepmarka.com/images//gurkk.jpgBugünkü yazımda Patlayacak Markalar derken  olumlu anlamda ve olumsuz anlamda 2 alternatifli kullandım.

Devamını oku...
 
Her İşin Başı Marka
http://www.gaziantepmarka.com/images/cerenn.jpgBu başlık size biraz ironi gelebilir. Evet, haklısınız. Size önceliklerinizi hatırlatmak için böyle bir başlığa ihtiyaç duydum. Bu ay iki unsur üzerinde duracağım. “Tercih edilebilirlik” ve “Sürdürebilirlik”.

Devamını oku...
 

Marka davalarında hukukçulara ve marka sahiplerine önemli bir kaynak!

adres_kitap

Patentle Kazanmak Kitabı Çıktı

 

 

Anket

Markayı Hangi Sektörlerde Tercihiniz Ediyorsunuz?
 

Flaş Haber

Kosgeb'den Tümsiad'a İadeyi Ziyaret
KOSGEP Gaziantep Müdürlüğü, Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Gaziantep Şubesine iadeyi ziyarette bulundu. Gaziantep Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Müdürü Dr. Sadık Gözek TÜMSİAD Gaziantep Şube Başkanı Cuma Çekici'ye iadeyi ziyarette bulundu. Ziyaretlerinden dolayı Gözek'e teşekkür eden Çekici, ise çalışmalar hakkında bilgi verdi.
 

Devamını oku...
 
Gayrimenkul Hukuk Enstitüsü Başkanı Av. Ali Yüksel: “Kentsel dönüşüm konusunda yaşanan aksaklıklar y

Geçtiğimiz günlerde Bloomberg HT kanalında yayınlanan “Reel Sektör” programına konuk olan Gayrimenkul Hukuk Enstitüsü Başkanı Av. Ali Yüksel önemli bilgiler verdi. Devamını oku...
 
Adres Patent, Gebze’li Sanayicileri Bilgilendirdi
Adres Patent, Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) Teknopark’da Patent - Faydalı Model başvuru ve tescil süreçleri, TTO ’nun fikri haklar konusundaki tutumu ve desteği konularında bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Devamını oku...