Giriş Formu


Parolamı unuttum?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Makaleler

Türkiye’de Franchising Sistemi Ve Markalaşma
http://www.gaziantepmarka.com/images//ufradd.jpgFranchising sistemi, yatırımcıya, marka sahibinin yıllarca kurumsallaşmak için çalıştığı bilgi birikimini kullanarak bulunduğu bölgede fırsat eşitliği yaratarak, yatırımcının ciddi bir yatırım yapmada bilgi birikimini kullanarak bir iş sahibi olmasını sağlamaktır.
Devamını oku...
 
Patlayacak Markalar ve Kişisel Markalar
http://www.gaziantepmarka.com/images//gurkk.jpgBugünkü yazımda Patlayacak Markalar derken  olumlu anlamda ve olumsuz anlamda 2 alternatifli kullandım.

Devamını oku...
 
Her İşin Başı Marka
http://www.gaziantepmarka.com/images/cerenn.jpgBu başlık size biraz ironi gelebilir. Evet, haklısınız. Size önceliklerinizi hatırlatmak için böyle bir başlığa ihtiyaç duydum. Bu ay iki unsur üzerinde duracağım. “Tercih edilebilirlik” ve “Sürdürebilirlik”.

Devamını oku...
 

Marka davalarında hukukçulara ve marka sahiplerine önemli bir kaynak!

adres_kitap

Patentle Kazanmak Kitabı Çıktı

 

 

Anket

Markayı Hangi Sektörlerde Tercihiniz Ediyorsunuz?
 

Flaş Haber

GAPSHOES Fuarı Kapılarını Açtı

Gaziantep'te "23. Uluslararası Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Kış Fuarı" (GAPSHOES) açıldı. Gaziantep Sanayi Odası (GSO), Gaziantep Kunduracılar Odası, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı, Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu destekleriyle Akort Fuarcılık tarafından Ortadoğu Fuar Merkezi'nde düzenlenen GAPSHOES Ayakkabı Fuarına Gaziantep'in yanı sıra Adana, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Osmaniye, Samsun, Sinop ve Şanlıurfa'dan 130 firma stant açtı.

Devamını oku...
 
Mehmet Şimşek beraberindeki heyetle Gaziantep'e Gidiyor

Alınan bilgiye göre, Başbakan Yardımcısı Şimşek'in mayıs ayında katıldığı OECD Bakanlar Konseyi Toplantısında oluşturulan Türkiye raporu Gaziantep'te açıklanacak.

Devamını oku...
 
Gaziantep'te 'Yuvalama' Hazırlıkları Başladı

Gaziantep'te Ramazan Bayramı'nın önemli simgelerinden olan yuvalama hazırlıkları şimdiden başladı. Tuğcan Otelin Mutfak Şefi Kenan Ok yuvalamanın bayram sabahlarının olmazsa olmazı olduğunu belirtti.

Devamını oku...